top of page

Summer Work Germany Şartları

Summer Work Germany, gençlere Almanya'da çalışma ve kültürel deneyim kazanma fırsatı sunan bir programdır. Bu program, üniversite öğrencilerine yaz döneminde geçici olarak Almanya'da iş bulmalarını ve çalışmalarını sağlar. 90 günlük program sayesinde Almanya'da para kazanabilir, dilinizi geliştirebilir, kazandığınız parayla Avrupa turu yapabilirsiniz.

Image by Roman Kraft

Summer Work Germany Şartları

  • Ön lisans, lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak

  • En az A2 düzeyinde Almanca veya İngilizce bilmek

  • Sabıka kaydının olmaması

  • Okulun bir sonraki sene devam ediyor olması 

  • Okul yaz tatilinizin en az 80 gün olması. (Açılış - Kapanış)

Summer Work Germany Dil Şartı

  • Summer work Germany programına katılan öğrenciler için İngilizce ve ya Almanca bilmek, uluslararası bir iş deneyimi yaşarken etkili iletişim kurma, görevleri anlama ve yerel kültürle etkileşimde bulunma becerilerini geliştirmelerini sağlar. Bu dil becerisi, iş performanslarını artırmalarına ve genel deneyimlerini daha verimli bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur. Bu nedenle, programın başarılı bir şekilde tamamlanması için İngilizce ve ya Almanca bilgisi önemlidir.

Kafe

Summer Work Germany Üniversite Şartı

  • Summer Work Germany programına katılmak için vize almak isteyenlerin üniversite öğrencisi olmaları, geçici iş deneyimi yaşama amacını kanıtlamak ve vize başvurularının olumlu değerlendirilme olasılığını artırmak açısından önemlidir. Üniversite öğrencisi olmak, genç ve gelecek odaklı bir profil çizerek vize başvurularında olumlu bir etki yaratır.

Genel anlamda Summer Work Germany programı için fazla şart aranmamakta, en önemli kriter aktif olarak bir öğrenci olmanız ve sabıka kaydınızın olmamasıdır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Formu

Bilgileri doldurarak Summer Work Germany programı için hemen başvurabilirsiniz!

Size nerede ulaşalım?

Teşekkürler!

bottom of page